Про готель - Сімейний готель Happy Inn, Затока

Happy INN – новий сучасний готель, побудований в 2017 році, розташований на першій лінії Чорного моря. В готелі 21 затишний номер, оснащений всім необхідним для приємного відпочинку. Сімейний готель Happy INN розташований на березі Чорного моря, в курортному селищі Кароліно-Бугаз. Інфраструктура та сервіс нашого готелю, створені з урахуванням побажань гостей та потреб дітей, починаючи з найменьшого віку.
У нашому першому курортному сезоні для Вас:
• Прекрасні номери для сімейного відпочинку з видом на море та власними балконами;
• Ресторан європейської кухні з дитячим меню;
• Цілодобова охорона, що зробить ваш сімейний відпочинок в Затоці 2017 приємним та спокійним;
• Упорядкований пляж;
• Дитяча анімація та організація сімейного дозвілля.

Умови проживання

1. Готель працює для вас 24 години в добу 7 днів на тиждень.
2. Ми, незважаючи на нашу безмежну любов до тварин, не зможемо прийняти ваших домашніх улюбленців у нашому готелі.
3. Переконливо просимо Вас утриматися від куріння в номерах - місця для куріння пропонуються на балконах та терасах. При порушенні цього правила в усіх номерах спрацює протипожежна сигналізація.
4. Для зручності зберігання грошей, документів та цінних речей у номері встановлено мінісейф. Ми не зможемо допомогти, якщо цінні речі поза минисейфа вирішать відпочивати окремо від Вас.
5. Для підтримання екологічного благополуччя нашого регіону, переконливо просимо Вас при виході з номеру вимикати світло, телевізор, кондиціонер, закривати вікна і водопровідні крани.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном +38 (050) 721-10-06 або email happy.hotel.bugaz@gmail.com

Правила та умови

Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 10% від загальної вартості бронювання.
Правила скасування бронювання та повернення передоплати:
При скасуванні бронювання більш ніж за 10 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш рахунок (карту) у гривні.
При скасуванні бронювання менше, ніж за 10 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика